Redmi True Buds 2 Pro
اخبار

هندزفری Redmi True Buds 2 Pro در اسناد SIG رویت شد

ردمی در ماه ژوئن از هندزفری بلوتوث جدید خود تحت عنوان Redmi AirDots 2 رونمایی کرد. در ماه آپریل نیز هندزفری AirDots S به بازار عرضه شد و در واقع نسخه‌ای ارتقا یافته از نسل اول ایرداتس محسوب می‌شد. حالا، بر اساس اطلاعات جدیدی که به بیرون درز کرده است، به‌نظر می‌رسد ردمی در حال آماده شدن برای عرضه سومین نسل از سری ایرداتس تحت عنوان هندزفری Redmi True Buds 2 Pro است.

به‌تازگی نام این هندزفری بی‌سیم در اسناد مربوط به گروه Bluetooth SIG مشاهده شده است و بدین ترتیب با کسب مجوزهای لازم از سوی این سازمان، احتمالا در آینده‌ای نزدیک روانه بازار خواهد شد. ردمی ایرداتس 3 در این سند با شماره مدل TWSEJ08LS به ثبت رسیده است و از بلوتوث 5.0 پشتیبانی می‌کند.

هندزفری Redmi True Buds 2 Pro در اسناد SIG رویت شد

یکی دیگر از اطلاعات مهمی که در سند مشاهده می‌شود این است که Redmi AirDots 3 با نام Redmi True Buds 2 Pro نیز به بازار عرضه خواهد شد. البته طرفداران شیائومی به خوبی می‌دانند که این کمپانی معمولا محصولات خود را با نام‌های متفاوت در بازارهای مختلف عرضه می‌کند و این امر اتفاق جدیدی نیست. اما نکته جالب این است که ردمی هنوز هندزفری بلوتوثی تحت عنوان Redmi True Buds را به بازار عرضه نکرده است، بنابراین وجود یک هندزفری با نام Redmi True Buds 2 آن هم با پسوند Pro کمی عجیب به‌نظر می‌رسد!

هندزفری Redmi True Buds 2 Pro در اسناد SIG رویت شد

به هر حال، هنوز اطلاعاتی در خصوص طراحی و ویژگی‌های این هندزفری جدید در دسترس قرار ندارد. ردمی از زمان عرضه نخستین هندزفری بلوتوثی خود، تغییرات خاصی را در طراحی هندزفری‌های خود اعمال نکرده است و این احتمال تا حد زیادی وجود دارد که این بار دست به تغییر طراحی بزند. علاوه بر این، افزایش کیفیت صدا، بهبود شارژدهی باتری و حتی قابلیت حذف نویز فعال از جمله مواردی است که انتظار داریم در هندزفری جدید ردمی شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *