اخبار

مسواک برقی شیائومی Oclean X Pro با نمایشگر لمسی و قیمت 40 یورویی

مسواک برقی شیائومی Oclean X Pro با نمایشگر لمسی و قیمت 40 یورویی

مسواک برقی Oclean X Pro از طراحی بسیار جذابی برخوردار است. این محصول نسبت به مدل استاندارد از قابلیت‌های بیشتری برخوردار است که از جمله می‌توان به نمایشگر لمسی تمام رنگی، بدنه و سری آنتی‌باکتریال و عملکرد فوق‌العاده عالی اشاره کرد.

موتور الکتریکی به‌کار رفته در این مسواک برقی در هر دقیقه 42000 لرزشی جزئی ایجاد می‌کند و به همین دلیل به خوبی قادر است پلاک‌های انباشته شده بر روی دندان را جدا کرده و علاوه بر این، با ماساژ دادن لثه‌ها، به حفظ سلامت دندان و لثه کمک کند. براساس تحقیقات انجام شده، کارایی مسواک‌های برقی به مراتب بالاتر از مسواک معمولی است.

مسواک برقی Oclean X Pro مجموعا 4 مود مسواک زدن مختلف را در دسترس کاربر قرار می‌دهد که شامل تمیزکنندگی و سفیدکنندگی، دندان حساس، کلاسیک و ماساژ لثه می‌شود. کاربر می‌تواند برای مسواک زدن خود زمان مشخصی (حداقل 2 دقیقه) را تعیین کند. پس از اتمام زمان مسواک به صورت خودکار خاموش می‌شود.

مسواک برقی شیائومی Oclean X Pro

با توجه به اینکه شدت لرزش الیاف سری مسواک از 1 تا 32 درجه قابل تنظیم است، کاربر می‌تواند به 20 برنامه نظافت مختلف دسترسی داشته باشد. علاوه بر این، به‌لطف ژیروسکوپ 6 محوره به‌کار رفته در Oclean X Pro و الگوریتم‌های هوش مصنوعی، مسواک قابلیت تشخیص طولانی شدن زمان مسواک زدن و همچنین بالا بودن شدت لرزش را دارد. پس از تشخیص آسیب‌زا بودن شرایط، مسواک به کاربر هشدار می‌دهد و به صورت خودکار شدت لرزش را کاهش می‌دهد.

این محصول به یک نمایشگر لمسی تمام رنگی با ابعاد 0.96 اینچی مجهز است که با استفاده از آن به راحتی می‌توان عملکرد مسواک را کنترل کرد. مسواک برقی اُکلین ایکس پرو دارای هشدار نقاط کور دهان است و اگر در حین فرایند مسواک زدن این نقاط را فراموش کنید به شما هشدار می‌دهد.

مسواک برقی Oclean X Pro دارای یک باتری 800 میلی‌آمپری است که تا 30 روز شارژدهی دارد و برای شارژ کامل آن 2 ساعت مورد نیاز است. این محصول با استفاده از بلوتوث 4.2 قابلیت اتصال به اپلیکیشن Ocelan را نیز ارائه می‌کند.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *