اخبار

زودپز MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 5L با عملکردی سریع و هوشمند

زودپز MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 5L با عملکردی سریع و هوشمند

کمپانی میجیا، یکی از زیرمجموعه‌های اصلی شیائومی از زودپز هوشمند 5 لیتری خود تحت عنوان MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 5L رونمایی کرد. این محصول قابلیت پخت سریع انواع خوراک و غذاهای مختلف را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. با استفاده از زودپز جدید میجیا می‌توانید در عرض چند دقیقه یک بشقاب برنج داشته باشید.

این زودپز در واقع نسخه ارتقا یافته‌ای از MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 2.5L است که شیائومی در دسامبر سال گذشته آن را به بازار عرضه کرده بود. البته تفاوت اصلی بین دو محصول، ظرفیت پخت آنها (5 در برابر 2.5 لیتر) است. زودپز هوشمند جدید میجیا از ابعاد 296 در 286 در 288 میلی‌متری بهره می‌برد و 5.1 کیلوگرم وزن دارد. طول کابل محصول 1.2 متر است و بنابراین با آزادی کامل می‌توانید آن را در هر جایی از آشپزخانه قرار دهید.

زودپز MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 5L

در بسته‌بندی محصول دو ظرف داخلی با ظرفیت 5 لیتری وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید حجم مناسبی از وعده‌های غذایی را برای اعضای خانواده خود تهیه کنید. این ظرف‌های داخلی همچنین به شما اجازه می‌دهند بدون هیچ دردسری، دو نوع غذای مختلف را بپزید. زمان متوسطی که برای پخت‌وپز غذاها با استفاده از زودپز MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 5L تخمین زده شده است 40 دقیقه است که با توجه به نوع غذایی که می‌پزید ممکن است بیشتر یا کمتر باشد.

این محصول به‌صورت پیش‌فرض از چند مود دما و فشار بخار بهره می‌برد تا بهترین ترکیب را برای پخت غذای مورد علاقه خود به‌کار ببرید. همچنین به‌لطف اپلیکیشن اختصاصی MIJIA، کاربر می‌تواند با یک لمس در گوشی هوشمند خود، یکی از صدها دستور پخت مختلف را انتخاب کند. موتور الکتریکی به‌کار رفته در زودپز MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 5L از توان 1000 وات بهره می‌برد. این زودپز هوشمند با قیمت 60دلاری به فروش می‌رسد.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *