اخبار

رطوبت‌ساز MIJIA Pure Smart Humidifier Pro با نمایشگر OLED و سیستم ضدعفونی کننده

رطوبت‌ساز MIJIA Pure Smart Humidifier Pro با نمایشگر OLED و سیستم ضدعفونی کننده

شیائومی در روزهای گذشته با معرفی گوشی‌های هوشمند جدید خود سروصدای زیاد به‌پا کرد. اما به غیر از این پرچمداران اندرویدی، غول فناوری چین محصولات دیگری را هم به اکوسیستم خود اضافه کرده است. رطوبت‌ساز MIJIA Pure Smart Humidifier Pro یکی از این محصولات جدید است که با قیمت 136 دلاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دستگاه رطوبت‌ساز هوشمند جدید شیائومی از یک مخزن آب با ظرفیت 5 لیتری بهره می‌برد و توانایی ایجاد رطوبت با حداکثر نرخ 600 میلی‌لیتر در هر ساعت را ارائه می‌دهد. بدین ترتیب، با استفاده از این دستگاه می‌توان در عرض 10 دقیقه رطوبت یک اتاق خواب با مساحت متوسط را تا حد محسوسی افزایش داد.

طراحی بدنه دستگاه رطوبت‌ساز میجیا به‌صورت استوانه‌ای است و در قسمت بالایی آن یک تو رفتگی وجود دارد که نمایشگر OLED دستگاه درون آن قرار گرفته است. این نمایشگر اطلاعاتی مانند درجه حرارت محیط و حجم آب باقیمانده درون مخزن را به کاربر نشان می‌دهد.

رطوبت‌ساز MIJIA Pure Smart Humidifier Pro

 

در حال حاضر دستگاه‌های رطوبت‌ساز ارزان‌ قیمت بازار از سیستم رطوبت‌سازی اولتراسونیک بهره می‌برند. در این نوع سیستم، اگر کاربر از آب شهر برای پر کردن مخزن استفاده کند، کلسیم و منیزیم موجود در آب به هوا اسپری شده و باعث افزایش سطح ذرات PM2.5 هوای محیط می‌شود. به همین دلیل در مدل‌های ارزان‌ قیمت حتما باید از آب تصفیه شده استفاده کرد. اما دستگاه رطوبت‌ساز MIJIA Pure Smart Humidifier Pro از فناوری شبیه‌سازی تبخیر آب طبیعی بهره می‌برد که این مشکل به‌طور کامل برطرف می‌شود.

علاوه بر این، رطوبت‌ساز جدید شیائومی از سه فناوری پیشرفته آنتی‌باکتریال بهره می‌برد که شامل نور ماورابنفش، فیلتر یون نقره و فیلتر خشک کن هوا می‌شود. این فیلترها باعث می‌شود تا هوای مرطوبی که تنفس می‌کنید تا 99 درصد استریل شده باشد.

 

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *