باکس نگهدارنده غذا Liven FH-18 با طراحی جذاب و کارآمد
اخبار

باکس نگهدارنده غذا Liven FH-18 با طراحی جذاب و کارآمد

برند Liven، یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی محصولات جدیدی شامل سرخ کن بدون روغن، مخلوط کن و توستر را به بازار عرضه کرده است که در هر آشپزخانه‌ای کاربردهای زیادی دارند. اما یکی از محصولات جذاب تولید شده توسط این برند، باکس نگهدارنده غذا تحت عنوان Liven FH-18 است. این باکس الکتریکی نه تنها وعده غذایی ناهار یا شام را برایتان گرم نگه می‌دارد بلکه قابلیت پخت برخی غذاها را هم در دسترس قرار می‌دهد.

باکس نگهدارنده غذا Liven FH-18

شیائومی این محصول را با قیمت 62 دلاری به بازار عرضه کرده است و اگر جزو افرادی که هستید هر روز ناهار یا شامتان را با خود به محل کار می‌برید، این دستگاه می‌تواند بسیار کاربردی باشد. دیگر برای گرم کردن غذای خود نیازی به مایکروفر ندارید و همیشه لذت استفاده از یک وعده غذایی گرم را تجربه خواهید کرد. باکس الکتریکی نگهدارنده غذا Liven FH-18 از طراحی منحصر به فرد و زیبایی بهره می‌برد.

باکس نگهدارنده غذا Liven FH-18

ابعاد دستگاه 239 در 172 در 134 میلی‌متر است و درون آن دو محفظه با ابعاد 200 در 40 در 105 میلی‌متر قرار دارد که برای نگهداری مواد غذایی مختلف قابل استفاده است. فضای داخلی این باکس نگهدارنده از طراحی چند بخشی بهره می‌برد و پایین‌ترین ظرف از جنس استیل ضد زنگ طراحی شده است که قابلیت گرم کردن غذا را ارائه می‌دهد.

باکس نگهدارنده غذا Liven FH-18

درون هر محفظه شبکه‌بندی شده است تا کاربر به راحتی مواد غذایی مختلف را درون آن قرار دهد. برای هر محفظه داخلی، شما به یک درب دسترسی دارید که به طور کامل بر روی محفظه قرار می‌گیرد و فقط یک حفره برای خروج هوای داخل محفظه بر روی آن تعبیه شده است. درب اصلی باکس Liven FH-18 از دو دستیگره مخصوص برخوردار است تا امکان حمل راحت تر باکس فراهم شود. این باکس نگهدارنده و گرم کن غذا تنها 1 کیلوگرم وزن دارد و به راحتی می‌توان آن را حمل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *