اخبار

دستگاه نودل‌ساز Kribee Big V شیائومی با طراحی مدرن عرضه شد

دستگاه نودل‌ساز Kribee Big V شیائومی با طراحی مدرن عرضه شد

نودل پایه بسیاری از غذاهای آسیایی محسوب می‌شود. شیائومی به‌تازگی یک دستگاه نودل‌ساز پرتابل تحت عنوان Kribee Big V را معرفی کرده است که به کاربران اجازه تولید نودل به‌صورت خانگی و سریع را می‌دهد. بسیاری از افراد دلشان برای نودل‌های سنتی که از خمیر درست می‌شدند تنگ شده است اما به علت کمبود وقت و دغدغه‌های روزمره، امکان تهیه این رشته‌های نرم و بسیار مغذی وجود ندارد.

دستگاه نودل‌ساز Kribee Big V

با استفاده از این دستگاه می‌توانید طعم نودل‌های رستورانی را در منزل و در کوتاه‌ترین زمان تجربه کنید. شیائومی دستگاه‌ نودل‌ساز خود را با قیمت 30 دلاری در کمپین جذب سرمایه عمومی یوپین ارائه کرده است. قیمت این محصول پس از عرضه احتمالا کمی بالاتر از این مقدار خواهد بود اما باز هم ارزش خرید بالایی را ارائه می‌دهد.

دستگاه نودل‌ساز Kribee Big V شیائومی از طراحی بسیار جذاب و مدرنی برخوردار است و در این زمینه جایزه معتبر German Red Dot 2021 را نیز بدست آورده است. طراحی کلی محصول مانند حرف V انگلیسی است. این دستگاه از طراحی ارگونومیک بهره می‌برد و نحوه استفاده از آن نیز بسیار آسان است و باعث ایجاد خستگی در دستان کاربر نمی‌شود.

دستگاه نودل‌ساز Kribee Big V

بافت نودل تولید شده توسط دستگاه بسیار نرم و ابریشمی است و تا حد زیادی به کیفیت نودل‌هایی که در رستوران‌های سطح بالا سرو می‌شود، نزدیک است. دستگاه نودل‌ساز Kribee Big V از فناوری پرس باستانی بهره می‌برد و نودل‌های تولید شده ظاهری مانند نودل‌های دست‌ساز دارند. این موضوع باعث می‌شود تا بافت نودل نرم، یکپارچه و به‌راحتی قابل جویدن باشد.

این دستگاه ظرفیت ترکیب 200 گرم آرد با آب را دارد. نودل‌ساز جدید شیائومی می‌تواند در دو فرم پهن و نازک نودل تولید کند. کاربر می‌تواند ظرف 15 ثانیه به نودل خود دسترسی داشته باشد که فوق‌العاده است.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *