دستگاه پاکسازی منافذ پوست شیائومی DOCO
اخبار

دستگاه پاکسازی منافذ پوست و جوش سرسیاه شیائومی DOCO عرضه شد

دستگاه پاکسازی منافذ پوست و جوش سرسیاه شیائومی DOCO عرضه شد

پاکسازی پوست و جوش‌های سرسیاه یکی از رایج‌ترین اقدامات برای مراقبت از پوست و بهبود زیبایی محسوب می‌شود. هزینه انجام این کار در کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی ممکن است برای برخی از افراد بالا باشد. شیائومی به تازگی دستگاه پاکسازی منافذ پوست و جوش سرسیاه جدیدی تحت عنوان DOCO Pore Vacuum Suction را در پلتفرم یوپین عرضه کرده است.

این محصول فعلا با قیمت 15 دلاری در دسترس مشارکت کنندگان کمپین جذب سرمایه عمومی قرار دارد و با قیمت کمی بالاتر به صورت عمومی عرضه خواهد شد. این دستگاه از یک محفظه با حجم 200 میلی‌لیتری برخوردار است و امکان چندین بار استفاده را در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

این دستگاه از یک فناوری مکش ویژه استفاده می‌کند که دستگاه‌های پاکسازی پوست در سالن‌های زیبایی از آن بهره می‌برند. دستگاه پاکسازی منافذ پوست و جوش سرسیاه شیائومی DOCO دارای عملکرد دوگانه است. با مکش جوش‌های سرسیاه و محتویات درون منافذ پوست، بلافاصله منافذ نرم و مرطوب می‌شوند تا طراوت و شفافیت پوست افزایش پیدا کند.

دستگاه پاکسازی منافذ پوست شیائومی DOCO

دستگاه پاکسازی منافذ پوست شیائومی DOCO

این دستگاه 6 عملکرد مختلف را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. نرم کردن چروک‌ها، رفع چربی اضافی پوست، پاکسازی جوش‌های سرسیاه، رطوبت‌رسانی عمیق و بهبود شرایط منافذ باز پوست و در نهایت بهبود تون (رنگ) پوست این عملکردها را تشکیل می‌دهند. وقتی برای اولین باز این محصول استفاده کنید، دستگاه قادر است تا 50 درصد از آکنه و جوش‌های سرسیاه موجود بر روی پوست صورت را پاکسازی کند.

پس از یک هفته استفاده، مشکل منافذ باز پوست برطرف می‌شود و پس از چهار هفته استفاده نیز، پوست شاداب و باطراوت‌تر به نظر خواهد رسید. اگر شش هفته از محصول استفاده شود، به گفته سازنده خاصیت کشسانی و سلامت پوست بهبود یافته و جوان‌تر به نظر می‌رسد.

سری دستگاه از جنس سیلیکون طبی ساخته شده است و در سه نوع مختلف شامل سری تخت، سری گرد متوسط و سری گرد بزرگ ارائه می‌شود. هر کدام از این سری‌ها برای استفاده در قسمت‌ خاصی از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند. قدرت مکش دستگاه نیز در 3 سطح قابل تنظیم است و باتری آن با 6 دقیقه شارژ قادر است تا 1 ماه شارژدهی کند.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *