اخبار

هندزفری بی‌سیم Amazfit ZenBuds با قابلیت بهبود خواب

هندزفری بی‌سیم Amazfit ZenBuds با قابلیت بهبود خواب

اگرچه کمپانی آمازفیت بیشتر با مچ‌بندهای هوشمندش شناخته می‌شود اما در بازار هندزفری نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. هندزفری بی‌سیم جدید این کمپانی تحت عنوان Amazfit ZenBuds از قابلیت ویژه‌ای برای بهبود خواب کاربر بهره می‌برد و با قیمت تقریبا 100 یورو به بازار عرضه شده است.

آمازفیت زن‌بادز مانند یک سمعک یا گوش گیر ویژه است و متاسفانه از این محصول نمی‌توان برای شنیدن موسیقی یا پاسخگویی به مکالمات استفاده کرد. مزیت اصلی این هندزفری در طراحی خاص آن نهفته است. در طول خواب شبانه، هندزفری هیچ فشاری به گوش کاربر وارد نمی‌کند و از سوی دیگر، قلاب مخصوصی که برای هندزفری طراحی شده است کمک می‌کند تا هندزفری از گوشی جدا نشود.

هندزفری بی‌سیم Amazfit ZenBuds دارای یک کیس مخصوص با باتری بزرگ است که طراحی بسیار زیبا و مدرنی دارد. این هندزفری در زمینه طراحی جایزه معتبر reddot را به دست آورده است. باتری به‌کار رفته در هر کدام از هندزفری‌ها تا 8 ساعت شارژدهی دارند و اگر از باتری داخلی کیس نیز بهره ببرید، شارژدهی کلی به 56 ساعت افزایش می‌یابد.

این هندزفری با پخش کردن صداهایی خاص و آرامش‌بخش به شما کمک می‌کند تا شرایط ایده‌آل برای خواب را تجربه کنید. میکروفون‌های داخلی برای حذف نویز محیط اطراف و همچنین پخش صداهای محیطی باعث می‌شود هیچ صدایی مزاحم خواب شبانه شما نشود. البته عملکرد این هندزفری صرفا به زمان خواب محدود نمی‌شود و در هنگام مطالعه و در کتابخانه هم می‌توان از آن استفاده کرد.

هندزفری Amazfit ZenBuds همچنین به حسگر اندازه‌گیری ضربان قلب و ردیابی کیفیت خواب نیز مجهز است و از این نظر می‌تواند جایگزینی برای یک مچ‌بند هوشمند نیز محسوب شود. قابلیت ساعت زنگدار در این هندزفری نیز در نوع خودش جالب است. با تعیین زمان بیدار شدن، هندزفری با پخش صداهایی به آرامی شما را از خواب بیدار می‌کند.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *