اخبار

ترازوی هوشمند Amazfit Smart Scale 2 به زودی عرضه می‌شود

هوامی ماه گذشته نخستین ترازوی هوشمند خود تحت عنوان Amazfit Smart Scale را تقریبا بی سر و صدا عرضه کرد. این محصول اکنون در بازار آمریکا و اروپا قابل تهیه است و کاربران می‌توانند سفارش خود را ثبت کنند. اما به نظر می‌رسد هوامی در حال ساخت نسل جدید این ترازوی هوشمند با نام Amazfit Smart Scale 2 است که در آینده‌ای نزدیک به بازار چین راه پیدا خواهد کرد.

نسل اول ترازوی هوشمند هوامی با قیمت 50 دلاری در بازار آمریکا عرضه شد و کاربران اروپایی نیز با پرداخت 60 یورو امکان خرید این محصول را دارند. به‌تازگی شواهدی از وجود نسل دوم این ترازو در اپلیکیشن Zepp رویت شده است. در این اپلیکیشن، اگر به تب Enjoy بروید در یکی از گزینه‌ها تحت عنوان Slimming Plan می‌توان نام این ترازو را مشاهده کرد.

ترازوی هوشمند Amazfit Smart Scale 2 به زودی عرضه می‌شود

در حال حاضر نام این ترازو فقط در همین بخش رویت شده است، اما در آینده‌ای نزدیک جزئیات بیشتری از Amazfit Smart Scale 2 منتشر خواهد شد. البته انتظار می‌رود بسیاری از قابلیت‌های اساسی این ترازو مشابه نسل اول باشد. برای مثال قابلیت‌هایی مانند اندازه‌گیری میزان تعادل، شاخص BMI، توده عضلانی و استخوانی و بسیاری دیگر در این مدل نیز ارائه خواهند شد.

ترازوی هوشمند Amazfit Smart Scale 2 به زودی عرضه می‌شود

هوامی همچنان به مناسبت بلک فرایدی، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است. کاربرانی که در این ایام آمازفیت بند 5 را خریداری کنند تنها 35 دلار می‌پردازند و ساعت هوشمند آمازفیت جی‌تی‌آر 47 میلی‌متری نیز با قیمت 110 دلار قابل خرید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *