معرفی برند 90Point

برند 90Point

90Point معرفی برند

برند شیائومی یک برند چینی محبوب و معروف در زمینه تولید محصولاتی مربوط به تکنولوژی است. انواع گوشی‌های هوشمند، هدفون ها، ترازوهای بلوتوث دار و هزاران گجت هوشمند دیگر از تولیدات این برند چینی هستند. نکته قابل توجه اینجاست که خیلی از برند‌های دیگر با تولید محصولاتی کاملاً متفاوت زیر مجموعه برند جهانی شیائومی شده‌اند. برند هایی که زیر مجموعه برند غول پیکر شیائومی می شوند در ابتدای امر خود دارای استاندار‌ها و کیفیت‌های بی نظیری هستند؛ اما ناگفته نماند که بعد از متصل شدن به این برند چینی محبوبیت آن‌ها دو برابر و حتی بیش‌تر می‌شود. ما در اینجا به معرفی بیش‌تر و کلی تر از برند 90 point و بررسی محصولات تولیدی آن می پردازیم. پس در ادامه با ما باشید.

معرفی برند 90Point

90Point محصولات با نام تجاری

در اینجا ما برآن شدیم تا معروف‌ترین و محبوب‌ترین محصولات برند 90 point را به شما معرفی کنیم. در ابتدا به سراغ یکی از بهترین محصولات این برند که چمدان‌ها هستند می رویم. یکی از مهم‌ترین مواردی که قبل از سفر باید در نظر گرفت چمدانی است که می خواهید با خود به همراه ببرید. اگر این وسیله از کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد قطعاً در طول سفر برای شما مشکلاتی را به وجود می آورد. چمدان برند 90point با سایز 24 اینچ یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که در طول سفر بسیار به شما کمک می کند. ارتفاع این چمدان حدود نیم متر است. وزن آن ۴, ۲ کیلوگرم و حجم آن ۶۴ لیتر می باشد. این چمدان هم چون دیگر محصولات این برند از استاندارد‌ها و کیفیت بالایی برخوردار است. جنس فریم چمدان که از پلی کربنات می باشد دوام و ظاهر زیبای آن را ضمانت می کند. از آن جایی که مقدار 40 درصد از ترکیب این چمدان‌ها از ABS می باشد، سطح آن مقاوم و ضد خش بوده و دمای منفی40 تا 130 درجه سانتی‌گراد را می تواند به خوبی تحمل کند. یکی از مواردی که در ساخت چمدان‌ها اهمیت دارد توجه به کیفیت چرخ‌ها و صدایی که در حین حرکت تولید می کنند است. سیستم بدون صدای چرخ‌ها که روی چمدان‌های برند 90 point قرار دارد از ویژگی‌های بارز این محصول به شمار می رود. دسته کشویی از جنس آلومینیوم می باشد که باعث شده است کار حمل و نقل چمدان به راحتی صورت گیرد. موضوع دیگری که حائز اهمیت است قفل چمدان هست. محصولات برند 90 point دارای قفل مخصوص TSA است که همین امر امنیت محصول را تضمین می کند. فضا در داخل این چمدان‌ها کاملاً تقسیم بندی شده است و کار شما برای قرار دادن وسایل در آن راحت‌تر شده است. همراه با چمدان کاوری با جنس اعلا نیز ارائه می‌شود.

معرفی برند 90Point

Go Fun کفش پیاده روی زنانه مدل

محصولی دیگری از برند 90 point که قصد معرفی و بررسی ویژگی‌های آن را داریم کفش‌های مخصوص پیاده روی می باشد. در امر پیاده روی و ورزش‌های سبک، انتخاب کفش مناسب یکی از پر اهمیت‌ترین موارد است. اگر کفش شما دارای استاندارد‌های لازم نباشد، قطعاً پای شما دچار آسیب می‌شود. کفش‌های برند 90 point با مدل go fun از جنس پلی استر می باشند. کفی این کفش‌ها کاملاً خاصیت ارتجاعی دارد که همین امر باعث می‌شود در آن‌ها به شدت احساس راحتی بکنید. جنس زیره کفش به گونه ای است و که فشار‌های وارده را می تواند کاهش دهد. قابلیت گردش هوای این کفش‌ها از جمله ویژگی‌های بارزی است که در این محصول از برند 90 point قرار دارد. نحوه بسته شدن این محصول از طریق بند می باشد و در رنگ‌های مختلفی وارد بازار شده است.

معرفی برند 90Point

جمع بندی و نتیجه گیری

آنچه در اینجا به آن پرداختیم معرفی برند چینی 90 point بود. برندی که از زیر شاخه‌های برند معروف شیائومی می باشد و در زمینه تولید پوشاک محبوبیت فراوانی کسب کرده است. دو محصول چمدان و کفش‌های این برند را که از محبوب‌ترین و همچنین پر کاربرد‌ترین محصولات آن می باشند بررسی کردیم و مشخصات آن‌ها را برای شما بازگو کردیم. امید است اطلاعات سودمندی کسب کرده باشید.

90Point خرید محصولات برند