معرفی برند 8h pillow

برند 8h Pillow

8h Pillow معرفی بالش

این رؤیای نرم زندگی خسته شماست

ازآنجایی‌که خواب مناسب، بخش جدایی‌ناپذیر زندگی انسان سالم است هدف تولید این بالش‌ها نیز خواب مداوم، باکیفیت بالا، آرام و لذت‌بخش است، بد نیست بدانید مناسب‌ترین ماده برای ساخت بالش‌های باکیفیت، لاتکس طبیعی خالص، شناخته‌شده تا 8 ساعت خواب راحت را برایتان فراهم کنیم.

استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته در ساخت این بالش‌های برند 8h pillow به شما امکان می‌دهد تا سازگار با محیط‌زیست و استشمام رایحه‌ای دل‌نشین و خواص ارتجاعی بی‌نظیر را در خوابی سالم تجربه کنید. با استفاده از پنبه خالص طبیعی هند و با ابتکاری‌ترین فن‌های بافت، بالشی باکیفیت تنفسی بسیار بالا فراهم آورده‌ایم که بالاترین قدرت جذب رطوبت را دارد و درعین‌حال مقاوم در برابر کشش است به‌گونه‌ای که حتی نوزادان می‌توانند با این محصول ارتباط برقرار کنند.

معرفی برند 8h pillow

هدیه خوب طبیعت

نتیجه استفاده از لاتکس طبیعی تایلندی با منافذ متعدد برای گردش هوای عالی و طی نمودن چندین گواهینامه بین‌المللی صنعت نساجی منجر به تولید این بالش‌ها گردیده است. محصولی مشابه مواد استفاده البسه‌ی ورزشی برندهای معتبر که برای ورزشکاران مطرح جهان استفاده شده است با وجود یون‌های نقره که کاملاً فاقد عناصر شیمیایی مضر است که باعث خوابی ایمن خواهد شد.

8h pillow یک طرح (سه منحنی) مطابق با ارگونومی را اتخاذ می کند که می تواند به طور یکپارچه سر و گردن را در بر بگیرد، شکاف های طبیعی بدن را پر کند و انحنای فیزیولوژیکی طبیعی ستون فقرات گردنی را حفظ کند و با کشش دو طرفه به طور موثر فشارهای مهره گردنی را تسکین دهد، ماهیچه‌های شانه و گردن را به طور همه جانبه آزاد کند و در عین حال با انواع عادات مختلف خواب سازگار گردد و شما را به راحتی در سرزمین رؤیایی ملایم خوابی راحت، همراهی کند و تسکین آرام منحنی ستون فقرات گردنتان را ایجاد می کند.

این 8h pillow بالش‌های نرم حافظه 8 ساعته و 3 تا 5 ثانیه زمان برگشت دارد که می تواند به طور مساوی نیروی ضربه را جذب کند، فشار را پراکنده کند و باعث شود فشار را احساس نکنید همچنین استفاده از فناوری پنبه حافظه حساس به دما، با درجه حرارت تغییر زیادی نمی کند و در زمستان تغییر ثابت است، بنابراین اطمینان حاصل می کنید که در تمام فصول تغییر شکل نخواهد داد و در همچنان در ابتدای نرم بودن اولیه است.

معرفی برند 8h pillow

دقت در جزییات یک بالش

شیارهای الیافی پارچه‌های  محصولات 8h pillow می تواند به سرعت عرق و رطوبت تولید شده هنگام خواب را تخلیه کند، شما را خنک و خشک نگه دارد، رویای یک شب خوب را با شما همراه شما سازد. فیبر با نقره و مواد ضد باکتری اضافه می شده در الیاف می تواند انواع باکتری‌های مضر را مهار کند و از سلامتی شما با ظرافت تمام محافظت کند.

طراحی ساختار لایه‌ای داخلی، میانی و خارجی، هوا با ظرافت در وسط محصولات تشکیل می دهد و با اثر جذب متناسب، احساس راحتی را در خواب حفظ کند و پارچه روبالشی خارجی نیز دارای گواهی Oeko tex EU است و که اجازه تماس مستقیم با پوست کودک را دارد.

معرفی برند 8h pillow

سلامتی در بند بند مراحل تولید

در این بالش‌های 8h pillow برای اولین بار از مواد پلی آنتی باکتریال استفاده شده است این مواد دارای خواص ضد باکتری است، در برابر بو مقاوم است. در این خصوص باید اشاره کرد که فقط یک ماده ضد باکتری اروپایی وجود دارد که انجمن امکانات پزشکی آلمان استفاده از آن را به عنوان دوخت لباس پزشکی توصیه می کند و همچنین برای ساخت برندهای‌های معتبر لباس ورزشی از آن استفاده می‌شود. این نانو مواد بهداشتی به طور موثری از تولید مثل و پخش باکتری در سطح پارچه جلوگیری می کند و هیچ اثر منفی بر روی پوست ندارد و به شما کمک می کند تا ضمن لذت بردن از طراوت و راحتی در طول استراحت، خوابی با لطافت را نیز تجربه کنید.

معرفی برند 8h pillow

زمین، تنها یک سیاره

در تولید این بالش های 8h pillow راحت توجه ویژه‌ای به بهبود کیفیت زندگی و سلامت مشتریان و همین‌طور محیط زیست صورت گرفته و از مواد پیشرفته، سازگار با محیط زندگی استفاده شده به گونه‌ای که در طی تولید و استفاده، هیچ آسیبی متوجه زمین و عناصر وابسته نخواهد داشت و از طراحی ارگونومیک، انعطاف پذیر با تکنولوژی پیشرفته برای حداکثر راحتی کاربر استفاده شده است.