نام اپلیکیشن Amazfit در پلی‌استور به Zepp تغییر کرد
آموزش

نام اپلیکیشن Amazfit در پلی‌استور به Zepp تغییر کرد

نام اپلیکیشن Amazfit در پلی‌استور به Zepp تغییر کرد


ساعت‌های هوشمند آمازفیت در بازار از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و اگر شما نیز از کاربران این ساعت‌های هوشمند باشید، احتمالا از اپلیکیشن اختصاصی Amazfit استفاده می‌کنید. اما به‌تازگی این اپلیکیشن در پلی‌استور گوگل یک تغییر نام را تجربه کرد و اکنون با عنوان Zepp قابل دریافت است.

به گفته آمازفیت، این تغییر نام به علت تبدیل اپلیکیشن به یک پلتفرم مدیریتی جامع‌تر در زمینه سلامت است که از طیف گسترده‌تری از کاربران پشتیبانی کند. تغییر نام رسمی این اپلیکیشن از تاریخ 25 آگوست انجام شده و همچنین آیکون اپ نیز تغییر کرده است. کمپانی Huami به کاربرانی که تا پیش از این از اپلیکیشن آمازفیت استفاده می‌کردند اطمینان داده است که تمامی قابلیت‌ها و اطلاعات آنها در اپ جدید نیز در دسترس قرار دارد.

Zepp در واقع یک کمپانی فعال در زمینه لوازم جانبی و حسگرهای هوشمند ورزشی است. اگر در پلی‌استور گوگل این کلمه را جستجو کنید، اپلیکیشن‌های مختلف و مخصوصی را مشاهده می‌کنید که برای حسگرهای این کمپانی توسعه یافته‌اند. از جمله این اپ‌ها می‌توان به نمونه‌های اختصاصی برای رشته‌های ورزشی مختلف مانند فوتبال، تنیس و گلف اشاره کرد. توسعه دهنده این اپلیکیشن‌ها در حال حاضر شرکت Anhui Huami Information technology Co است که دو سال پیش مالکیت Zepp را خریداری کرد.

به‌نظر می‌رسد Huami قصد دارد تمامی این اپلیکیشن‌ها را با یکدیگر ادغام کند تا بدین ترتیب هم کاربران حسگرهای هوشمند Zepp و هم کاربران ساعت‌های هوشمند آمازفیت، با نصب این اپ جدید به قابلیت‌های مدنظر خود دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *