haylou-ls05-pic04
معرفی برند/کالا

معرفی محصول Haylou Solar LS05

ساعت­های هوشمند از دیوایس­های پوشیدنی رایج محسوب می­شوند که قابلیت­هایی فراتر از اعلام ساعت و تاریخ را برای کاربرشان مهیا می­کنند. Haylou Solar LS05 یک ساعت هوشمند از کمپانی شیائومی است با طراحی جدید و قابلیت­هایی که در ادامه به آنها می­پردازیم.

Haylou Solar LS05 با صفحه­ای گرد، بدنه­ی ضدخش، و بند نانو سیلیکون انعطاف­پذیر ارائه شده است. این ساعت صفحه نمایش TFT 1.28 اینچی با کیفیت HD که بر خلاف قیمت پایین آن، کیفیت جالب توجهی را در اختیار کاربر می­گذارد.

به دنبال سازگاری این محصول با فعالیت¬های ورزشی، Haylou Solar LS05 حمایت از 12 مدل ورزش حرفه¬ای را در پیشفرض خود دارد و کاربر می¬تواند متناسب با فعالیت خود مدل ساعت را انتخاب کند. این حالات عبارت اند از: دویدن در فضای باز، راه رفتن، دوچرخه¬سواری، کوهنوردی، یوگا، دویدن در فضای بسته، ورزش باشگاهی، فوتبال، قایق¬رانی، نرمش، بسکتبال و ورزش¬های رکابی. در طول ورزش، سنسورهای حرکتی ساعت به حرکت مچ دست حساس شده و با بالا آوردن مچ، اطلاعات مربوط به بدن و فعالیت را نشان می¬دهد. اطلاعاتی مانند میزان کالری سوزی در حین ورزش، زمان فعالیت و مسافت پیموده شده. همچنین در هنگام ورزش کاربر می تواند به گوشی خود متصل باشد و بدون نیاز به در دست گرفتن موبایل به فعالیت خود بپردازد . کنترل موسیقی، اطلاع از وضعیت آب و هوا، یادآوری¬ها، اخبار و نوتیفیکیشن¬ها از مواردی هستند که در ساعت Haylou Solar LS05 وجود دارد.

haylou-ls05-pic01

مادامی که Haylou Solar LS05 با مچ دست کاربر در تماس باشد قادر به مشاهده و آنالیز خواب کاربر است و اطلاعات بهداشت خواب او را ثبت و تحلیل می¬کند. در همین راستا می¬شود به در نظر گرفتن 24 ساعته¬ی ضربان قلب کاربر توسط سنسور این ساعت هوشمند اشاره کرد.

haylou-ls05-pic02

همچنین Haylou Solar LS05 یک محصول ضد آب معرفی شده است، این به معنی مقاومت در برابر عرق و قطرات و پاشیدن آب است و از این نظر نگرانی¬ای برای کاربر به دنبال ندارد.

haylou-ls05-pic05

شاید با کلمه ی solar در نام تجاری این ساعت، معنای شارژ شدن به وسیله ی انرژی خورشیدی به ذهنمان بیاید، این معناسازی درستی برای ساعت Haylou Solar LS05 نیست، چرا که این ساعت با کابل و برق شهری شارژ می¬شود. اما دلیل نامگذاری این محصول به Haylou Solar LS05 بخاطر دوام عمر باطری آن است. باتری این ساعت در زمان استندبای برای 30 روز قابل استفاده است و روشن بودن 24 ساعته ی صفحه ی ساعت هم برای باتری تا 15 روز مشکلی به وجود نمی آورد. اما متاسفانه این ساعت از شارژ بی سیم حمایت نمی¬کند و تنها با کابل قابل شارژ است.

تفاوت LS05 و LS01
یکی از تفاوت¬های اساسی این دو مدل، تبدیل شدن صفحه¬ی مستطیل شکل ساعت به دایره است. صفحه¬ی دایره¬ی LS05 جنبه¬ای کلاسیک و سنتی به آن می¬دهد. همچنین از لحاظ ظاهری، بند Haylou Solar LS05 کمی باریک-تر شده و فقط در رنگ¬ مشکی تولید شده است؛ بر خلاف مدل LS01 که در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده بود. علاوه بر این، تعداد فعالیت¬های ورزشی تعریف شده از LS01 به LS05 از 9 مدل به 12 مدل رسیده است که مهم¬ترین تفاوت عملکردی این دو ساعت به حساب می-آید. البته که شیائومی قدرت باتری را هم در مدل LS05 قوی¬تر کرده و در رابطه با باتری از LS05 محصولی کم نظیر ساخته است.

haylou-ls05-pic08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *