اخبار

ماوس Mi Portable Wireless Mouse 2 و اسپیکر Mi Portable Bluetooth Speaker تاییدیه بلوتوث دریافت کردند

ماوس Mi Portable Wireless Mouse 2 و اسپیکر Mi Portable Bluetooth Speaker تاییدیه بلوتوث دریافت کردند


به تازگی دو محصول جدید شیائومی موفق به دریافت تاییدیه سازمان بلوتوث شدند. این دو محصول شامل ماوس بی‌سیم Mi Portable Wireless Mouse 2 و اسپیکر بلوتوث Mi Portable Bluetooth Speaker با توان 16 واتی می‌شود.

شیائومی در اوایل سال جاری میلادی از ماوس Mi Portable Wireless Mouse با قیمت حدودی 7 دلاری در بازار هند رونمایی کرد. این ماوس در واقع نسخه تغییریافته از Mi Wireless Mouse Youth Edition است که نخستین بار در سال 2018 در بازار کشور چین عرضه شد. حالا شیائومی قصد دارد دومین نسخه از این ماوس بی‌سیم را هم به بازار عرضه کند.

در صفحه مربوط به تاییدیه بلوتوث این ماوس با شماره مدل BXSBMW02 مشخص شده است و از بلوتوث 4.2 و وای‌فای پشتیبانی می‌کند. همچنین این احتمال وجود دارد که این ماوس نسخه‌ای متفاوت از ماوس Xiaomi Wireless Mouse 2 باشد که در ماه نوامبر سال گذشته توسط شیائومی به بازار عرضه شد.

اسپیکر بلوتوث 16 واتی جدید شیائومی با شماره مدل MDZ-36-DB و پشتیبانی از بلوتوث 5.0 در این اسناد رویت شده است. این بلوتوث قابلیت حمل بالایی دارد و با توجه به قیمت کمتر از 20 دلار، انتظار می‌رود یک گزینه مقرون به صرفه در بین سایر اسپیکرهای بلوتوثی شیائومی به‌حساب آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *